Zaproś Roboty do domu!

 

Każde dziecko marzy o robotach, najczęściej takich, które są partnerem do zabaw, czy  pomagają im w codziennych obowiązkach. Ten entuzjazm zainteresowań najmłodszych udziela się też rodzicom, co prowadzi do rozwoju wspólnych pasji i zabaw.

Dziecięca ciekawość świata pozwala im nieustannie się rozwijać i inspirować dorosłych do sprostania ich potrzebom, nie inaczej jest teraz. W momencie gdy dzieci pozostają w domach mamy doskonałą okazję by je obserwować i podziwiać jak szybko przyswajają sobie zagadnienia z robotyki, programowania i radzą sobie w świecie elektroniki często sprawniej od nas.

Najlepszym sposobem na naukę i zdobywanie wiedzy jest zabawa. Poprzez zabawę dzieci nie tylko spędzają miło czas, ale również rozwijają wcześniej nabyte umiejętności. Świat mechanizmów i zasad ich działania zaspokaja dziecięcą ciekawość, a doskonałym połączeniem edukacji pozwalającej  odkrywać świat robotyki są zestawy LEGO zawierające projekty do składania i programowania robotów, nawet w domach. 

ROBOproject zawsze pamięta o najmłodszych pasjonatach robotów i do wspólnej choć domowej zabawy serdecznie zaprasza. 

ROBOTYKA W DOMU jest odpowiedzią na czas pozostawania w domach. Zamów i odbierz Wasz zestaw do wspólnego tworzenia robotów lub skorzystaj z dowozu, a podczas wykonywania robotów w domu śmiało korzystaj z wsparcia nauczyciela telefonicznie lub online. Dla osób które chciałyby zobaczyć jak wygląda nauka zdalna w wykonaniu ROBOproject pierwsze zajęcia online są za 1 zł

Przygoda z robotyką rozpoczęta z rodzicem pozwala rozwijać swoje zdolności we właściwym dla każdego dziecka rytmie, a efektem wspólnych działań jest  satysfakcja ze wspólnej aktywności, co również umacnia więzi rodzinne. 

Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie www.roboproject.pl lub uzyskasz pod numerem 606 500 458.

 

ROBOproject prowadzi następująca formułę zajęć:
1. ROBOTYKA w Twoim domu! (można również zakupić moduł wykorzystywany podczas zajęć we własnym zakresie)
2. Programowanie GIER ONLINE – nauka programowania
3. Elektronika i programowanie sterowników
4. Projektowanie i DRUK 3D (wydruki, tak jak przyłbice możemy wysyłać) z podziałem na grupy wiekowe: 6-10 lat, 8-12 lat, 9-14 lat.