Zmień dni deszczowe w rodzinne kino domowe

Jesienne i zimowe wieczory to dobry czas na wspólne spędzanie czasu. Gdy już wyczerpią się wszystkie pomysły na aktywne spędzanie czasu z dziećmi można pomyśleć o kinie domowym. I nie mamy tu na myśli zestawu do odbioru telewizji, ale największą kinową bibliotekę czyli Chili!

Chili to specjalista od dostarczania rodzinnej rozrywki, więc jeśli kochacie kino familijne, chcecie obejrzeć wspólnie bajki lub swoją ulubioną komedię ta platforma z pewnością Wam w tym pomoże!

 

 

 

“Czym jest Chili? Chili to platforma, na której możecie wypożyczyć lub nabyć na własność cyfrowe wersje swoich ulubionych filmów i cieszyć się nimi na co dzień. Wystarczy pobierać i zainstalować aplikację ze strony chili.com na swoim komputerze lub smartfonie! Do wyboru są tysiące tytułów, które można kupić lub wypożyczyć. Po wypożyczeniu, otrzymujecie 28 dni na obejrzenie materiału, a więc nie trzeba się spieszyć! 😉 Dzięki Chili macie nieograniczony dostęp do wielu nowości i największych filmowych hitów. A dzięki możliwości zakupu lub wypożyczenia, cały proces będzie całkowicie legalny! Chili to legalna rozrywka każdego dnia!”

Chili to:

– legalna kultura w Twoim domu

– najlepsze filmy 2019 roku

–  internetowa wypożyczalnia video gdzie legalnie możecie oglądać filmy w sieci całą rodziną!