Bajki wychowajki – Super prezent dla dziecka Sprawdź

Nauka przez zabawę jest przyjemniejsza i o wiele łatwiejsza. Za pomocą bajki można przekazać dziecku ważną naukę, w ciekawy sposób pokazać jakie zachowanie jest godne uwagi, a jakie zasługuje na krytykę. Z pewnością dziecko jeszcze lepiej wszystko zrozumie, gdy w bajce pojawi się jego imię lub zdjęcie – właśnie dlatego bajki wychowajki są coraz bardziej popularne.

Bajka personalizowana – co to?

Bajka personalizowana to audiobook tworzony dla konkretnego dziecka. W bajce pojawiają się różne elementy personalizowane, między innymi imię oraz zdjęcia malucha, dzięki temu dziecko jest głównym bohaterem bajki, a nie tylko biernym obserwatorem. Bajkę można odtwarzać na dowolnym urządzeniu.

Jaki jest czas realizacji bajki wychowajki?

Uspokajamy, że wszystko przebiega bardzo sprawnie. W przypadku firmy Elfi Bajka, której propozycje z pewnością są warte uwagi, wystarczy tylko uzupełnić kilka informacji i przesłać zdjęcie dziecka. Po zaksięgowaniu wpłaty kupujący w przeciągu dwóch godzin otrzymuje link do bajki. Oczywiście bajkę można bez problemu nagrać na płytę.

Jaki jest koszty bajki wychowajki?

Nie jest to droga inwestycja a z pewnością sprawi każdemu maluchowi mnóstwo radości. Zakup bajki wychowajki to koszt około 30-33 złotych. W przypadku Elfi Bajka regularna cena to 33 złote, ale od czasu do czasu można trafić na promocję i zakupić bajkę na przykład za 29 złotych. Co ważne, jeśli okaże się, że bajka nie spełnia oczekiwań można ją zwrócić w przeciągu 180 dni.

Tematyka bajek wychowajek

W ofercie firmy Elfi Bajka znajdziemy różne propozycje. Wymienić tutaj możemy bajki pod tytułem:

  • Elf Bałaganejro
  • Elf Niejadek
  • Elf Pomocnik

Bajki o takiej tematyce z pewnością będą pomocne w wychowywaniu dziecka i pokażą mu, dlaczego tak ważne jest, aby jadło cały obiadek, sprzątał swoje zabawki i pomagało innym.

Sympatyczne elfy występujące w bajce z pewnością przekażą naukę maluchowi i w odpowiedni, dostosowany do jego wieku sposób zachęcą go do jedzenia posiłków i sprzątania pokoju. Dziecko przeżyje z elfami wspaniałe przygody i rzecz jasna, spędzi miło czas oglądając w bajce siebie.

To oczywiście nie koniec! Do bajki dołączony jest specjalny certyfikat. Certyfikat potwierdza, że elfy na bieżąco będą informować Mikołaja o wszelkich sukcesach, jak i zaniedbaniach malucha – a to z pewnością będzie bardzo motywujące.

Zakończenie

Co ważne, bajka wychowanka jest idealnym pomysłem na prezent urodzinowy bądź imieninowy dla malucha. Gwarantujemy, że będzie ona doskonałą niespodzianką i pamiątką na wiele, wiele lat

Bajka wychowajka to doskonały sposób, aby przez zabawę przekazać dziecku podstawowe zasady i wartości.


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA