Klub Dziecięcy Ambasada Dziecięca

 

Klub Dziecięcy Ambasada Dziecięca w Bydgoszczy zgodnie z wpisem do rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych  świadczy usługi opieki nad dziećmi w wieku od 1 roku do 4 lat.

Ambasada Dziecięca posiada trzy duże sale zabaw dla dzieci, ogrodzony plac zabaw na tyłach budynku oraz w pełni wyposażone i przystosowane dla najmłodszych zaplecze sanitarne. 

Zajęcia organizowane przez Ambasadę Dziecięcą ukierunkowane są na rozwój najmłodszych. Stawiamy  przede wszystkim na sensorykę, motorykę, muzykoterapię, zooterapię, psychologię dziecięcą, logopedię i fizjoterapię. Pedagodzy i specjaliści Ambasady Dziecięcej realizują zajęcia zgodnie z wcześniej przygotowanym planem i konspektem edukacyjnym.
Cyklicznie organizujemy spotkania z alpakoterapii i dogoterapii. Wszystkie zajęcia odbywają się w ramach prowadzonej przez Ambasadę Dziecięcą edukacji i nie są dodatkowo płatne.

Rodzice mają wgląd do pełnej dokumentacji edukacyjnej i opiekuńczej swoich dzieci, a także możliwość uzyskania informacji z przebiegu codziennych zajęć przez dzieci od dyżurnego pedagoga.

Zapewniamy pełne wyżywienie w postaci pięciu posiłków dziennie oraz wodę oraz soki bez ograniczeń.

Zapraszamy dzieci od godziny 6.30 do godziny 16.00 przez CAŁY TYDZIEŃ

 

UWAGA! Istnieje możliwość skorzystania z opieki nocnej – szczegóły ustalane są indywidualnie.

Na naszej stronie znajdziecie Państwo również ofertę dodatkową!

 

AMBASADA DZIECIĘCA

ul. 11 Listopada 9

 (naprzeciwko Liceum Ogólnokształcącego nr 7)

tel. 884 782 708
 ambasada-dziecieca.business.site