Basen – Kryta Pływalnia w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy – Centrum

Basen w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy oferuje różnorodne zajęcia związane z pływaniem oraz bogatą gamę aktywności wodnych. Pływania jest miejscem, w którym każdy znajdzie odpowiednie zajęcia, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania.

Kryta pływalnia w Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy to odnowiony obiekt, który charakteryzuje się nowoczesnym wyposażeniem i wieloma udogodnieniami, a woda utrzymywana jest w komfortowej temperaturze.

 

Bogata oferta zajęć

W roku szkolnym na basenie w Pałacu Młodzieży do godziny 16.00  odbywają się zajęcia z nauki i doskonalenia pływania  prowadzone specjalnie dla uczniów bydgoskich szkół podstawowych, stanowiące integralną część programu obligatoryjnej nauki pływania dla uczniów klas trzecich w mieście Bydgoszcz.

Od godziny 16.00 dla zainteresowanych Pracownia Pływania w Pałacu Młodzieży oferuje różnorodne formy zajęć popołudniowych.  Dostępne są lekcje nauki pływania, doskonalenia techniki pływania, fakultatywne zajęcia dla aspirujących studentów AWF, a także zajęcia z Ratownictwa Wodnego oraz pływanie korekcyjne. Każdy może znaleźć coś dla siebie, niezależnie od celów i umiejętności.

Odkryj radość spędzania czasu w wodzie pod czujnym okiem ratowników!

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy ZAPRASZA na basen!

 

 

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy
ul. Jagiellońska 27
Bydgoszcz
mail: info@palac.bydgoszcz.pl

CENNIK I GODZINY OTWARCIA NA STRONIE

www.palac.bydgoszcz.pl/basen

 

 

 


 

WPIS INFORMACYJNY – źródło:Pałac Młodzieży

fot.Pałac Młodzieży w Bydgoszczy

Publikacja:czerwiec 2017, Aktualizacja: sierpień 2023