Zniżki w Programie BYDGOSKA RODZINA 3+ oraz z Kartą Dużej Rodziny

Program Bydgoska Rodzina 3+, oraz Karta Dużej Rodziny to formy wsparcia rodzin poprzez zniżki i korzyści, które pozwalają zaoszczędzić na codziennych wydatkach. Uczestnicy programu mają prawo do skorzystania ze specjalnych rabatów i cen przyczyniających się do oszczędności na zakupach, usługach i rozrywce dla całej rodziny.

Oferta programu Bydgoska Rodzina 3+ oraz Karta Dużej Rodziny obejmują sklepy spożywcze, odzieżowe i inne punkty handlowe, w których można spodziewać się specjalnych cen na wybrane produkty oraz korzystnych promocji. Ponadto, dostępne są atrakcyjne rabaty na usługi medyczne, edukacyjne i rekreacyjne. Dzięki temu, wielodzietne rodziny mogą cieszyć się wysoką jakością usług, jednocześnie oszczędzając.

Program Bydgoska Rodzina 3+ oraz Karta Dużej Rodziny dają również jej posiadaczom możliwość uczestnictwa w wyjątkowych wydarzeniach i atrakcjach dla rodzin. Oferując bilety w obniżonych cenach na spektakle teatralne, koncerty, wystawy, wstęp do parków rozrywki i wiele innych. Dzięki temu każda duża rodzina może spędzić wyjątkowy czas z najbliższymi.

Aby skorzystać oferty wystarczy dołączyć do programu Bydgoska Rodzina 3+ oraz Karta Dużej Rodziny poprzez aplikację mobilną lub złożyć wniosek w wydanie specjalnej karty w Urzędzie Miasta lub Gminy zgodnej z miejscem zamieszkania rodziny, a także Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.  Każda z form jest poprawna i upoważnia do szerokiej gamy zniżek i promocji.

 

AKTUALNA LISTA FIRM OFERUJĄCYCH ZNIŻKI

W PROGRAMIE BYDGOSKA RODZINA 3+ 

 

 

 

 


ARTYKUŁ INFORMACYJNY

WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner