Centrum Pływania i Nurkowania MEDUZA, Pływanie niemowląt (Basen IKAR Fordon)

Centrum Pływania i Nurkowania „Meduza” powstało w 2005 roku, sukcesywnie rozwijając się i poszerzając ofertę o nowe wyzwania. Nasz oferta to zajęcia w zakresie nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz trening pływacki. Prowadzimy kursy nurkowania: rekreacyjnie, technicznie do 100 m, jaskiniowe, sidemount i instruktorskie. Po kursie nie zostajesz sam, organizujemy wyprawy krajowe i zagraniczne. Siedziba główna to sala wykładowa oraz sklep, wypożyczalnia, serwis oraz  bank powietrza czynny 24h. Doświadczona kadra instruktorów nurkowania i pływania czeka na Ciebie!

Zapraszamy na szkolenia i wspólne wyprawy!

 

NAUKA I DOSKONALENIE PŁYWANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 roku życia, dzieci w wieku szkolnym oraz młodzieży. Uczestnicy podzieleni są na grupy (w zależności od umiejętności), w których ćwiczą samodzielnie na brodziku bądź dużym basenie. Rodzice oczywiście mogą przebywać na basenie, ale nie biorą bezpośredniego udziału w zajęciach.

Program dostosowany jest każdorazowo do umiejętności i możliwości dzieci. Stosujemy nowoczesne metody nauczania i profesjonalny sprzęt pływacki. Na zajęcia należy przynieść czepek, strój kąpielowy, klapki, ręcznik oraz dobre chęci. Zajęcia trwają 45 minut.

Wysoko wykwalifikowana kadra trenerów oraz instruktorów pływania sprawia, iż Państwa pociechy szybko nabywają umiejętność pływania, lepiej się rozwijają, są zdrowsze, zahartowane i bardziej sprawne. Często stają się odważniejsze i z większą pewnością siebie podchodzą do nowych nieznanych sytuacji.

Dla dzieci, które już umieją pływać, mamy propozycję doskonalenia pływania. Zajęcia te odbywają się w sposób przypominający trening pływacki. Zajęcia dla dzieci mogą odbywać się indywidualnie bądź grupowo.

PŁYWANIE NIEMOWLĄT – Regulamin i szczegóły (KLIK)

 

Centrum Pływania i Nurkowania „Meduza” Igor Burdziński

ul. Św. Antoniego z Padwy 7A
85-424 Bydgoszcz

mail:  [email protected]

tel. 606 239 973 – pływanie
tel.  533 03 9999 – nurkowanie

www.meduza.org.pl