Najlepsze prezenty dla niemowlaka

Zaraz po narodzinach zaczyna się gorący okres, zwłaszcza dla matki. W tym czasie dziecko potrzebuje bardzo wiele opieki i uwagi, jest absorbujące. Jakie są zatem przedmioty, które mogą być realną pomocą i sprawiają, że i mamie, i dziecku jest przyjemniej? Sprawdź nasze propozycje!

 

Poduszka do karmienia

Pierwsza rzecz to poduszka przeznaczona do karmienia. Jest ich naprawdę wiele, bo można znaleźć długą, wygodną, pozwalającą mamie ułożyć się w komfortowej pozycji, ale także takie pod łokieć, by nie tylko samo karmienie było wygodniejsze, ale także, by maluszek miał odpowiednią pozycję, gdy rodzice trzymają go na rękach.

 

Zawieszka do smoczka

Niezwykle modne i bardzo praktyczne rozwiązanie, czyli zawieszka do smoczka. Pamiętaj, by wybierać ją z renomowanych stron zajmujących się produkcją bezpiecznych zabawek dla dzieci, na przykład na https://www.marianek.pl/zawieszki-do-smoczkow-i-gryzakow. Dzięki niej smoczek czy gryzak, bo i do niego można stosować ten produkt, nie zgubią się i będą cały czas przy dziecku.

 

Termofory

Ciekawym pomysłem na prezent dla niemowlaka są termofory. Oczywiście powinny być wykonane z dobrych materiałów, które będą nietoksyczne i bezpieczne dla malucha. Termofor mógłby także szeleścić, a jego kolor powinien być kontrastowy, najlepiej czarno-biały, by najbardziej zachęcać i przekonywać malucha do siebie.

 

Miękkie i wygodne kocyki

Nie obejdzie się także bez kocyka, jednak tutaj zadbaj o kilka rzeczy. Po pierwsze, czy niemowlak nie ma już jakiegoś modelu – tak, by się nie powtarzać. Po drugie, czy kocyk wykonany jest z miękkich, dobrych materiałów, które będą idealnym podłożem do dalszego poznawania świata. Pomyśl także o wzorze i kolorze.

 

Pamiętaj, że dla niemowlaka liczy się jakość!

Niezależnie od tego, co wybierzesz, musisz pamiętać, że w przypadku rzeczy kupowanych świeżo narodzonemu dziecku, musisz dbać o jakość. Wybieraj takie strony, jak https://www.marianek.pl/zawieszki-do-smoczkow-i-gryzakow, dzięki którym wybierzesz trafnie, ładnie i bezpiecznie.

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja marki marianek.pl