Podkłady do przewijania – niezbędnik każdej mamy

Podkłady do przewijania są doskonałym i praktycznym produktem dla każdej mamy, która ma maleństwo używające pieluszek. Priorytetem są wówczas higiena i komfort, a konieczność przewinięcia noworodka lub niemowlęcia może nastąpić w najbardziej zaskakującym miejscu i czasie.

Komfortowe podkłady do przewijania

Maluszka trzeba przewijać niekiedy kilkanaście razy w ciągu dnia. Może się to zdarzyć w różnych miejscach, a wówczas najważniejszą myślą każdej mamy jest to, w jaki sposób zapewnić dziecku higienę i bezpieczeństwo. Rozwiązaniem tego problemu są podkłady do przewijania, które zmieszczą się w torbie i zapewnią poczucie komfortu zarówno mamie, jak i dziecku. Niezależnie od warunków, w jakich nastąpi konieczność zmiany pieluszki, zapewnią komfort i bezpieczeństwo.

Przewijanie bywa trudne, zwłaszcza, gdy dziecko jest ruchliwe i lubi się wiercić. Nietrudno wówczas o zabrudzenie miejsca, na którym zmienia się pieluszkę. Ważne jest także, by maluszkowi było ciepło, miękko i wygodnie. Właśnie przed tymi kłopotami chronią podkłady do przewijania. Zapewniają higieniczne warunki, komfort maluszka i spokój mamy, czyli to, co najważniejsze dla obojga.

 

Zalety podkładów do przewijania

Podkłady do przewijania zapewniają higieniczna zmianę pieluchy, bez względu na miejsce, w którym trzeba tę czynność wykonać. Położone w miejscu, w którym będzie przewijany maluch, chronią dziecko przed zabrudzeniem. W przypadku przewijaków znajdujących się w miejscach publicznych zabezpieczają przed bakteriami, chłodem i niewygodą. Podkład do przewijania wystarczy po prostu wyjąć z torebki, rozłożyć i gotowe. Można już bezpiecznie przewinąć dziecko.

Podkłady do przewijania są miękkie, chłonne, higieniczne, dopasowane i wygodne. Posiadają trzy warstwy. Zewnętrzna jest wykonana z miękkiej, oddychającej tkaniny, która pozostaje sucha i zapewnia komfort dziecku. W środkowej warstwie znajduje się specjalny materiał zwany superabsorbentem, który neutralizuje zapachy i wchłaniać wilgoć. Natomiast celem trzeciej, ochronnej warstwy, jest zapewnienie nieprzemakalności, by żaden płyn nie przedostał się poza podkład. Do tego dochodzą samoprzylepne pasy, które utrzymują podkład na miejscu, by się nie przesuwał.

 

Z dbałości o maluszka

Podkłady do przewijania spełniają najwyższe normy, by zapewnić dziecku pełen komfort, higienę i bezpieczeństwo. Ponadto materiał, z którego są wykonane, jest miękki, by delikatna skóra noworodka i niemowlęcia nie została podrażniona.

Specjalne paski, którymi podkład przykleja się do przewijaka, zapewniają stabilność, by nawet najbardziej ruchliwe dziecko go nie przesunęło, co wpływa na komfort podczas zmieniania pieluszki.

 

Wielofunkcyjne podkłady do przewijania

Podkłady do przewijania mogą spełniać także inne funkcje. Doskonale sprawdzają się, gdy dziecko uczy się korzystania z nocnika – można używać ich jako ochrony pościeli i materaca. Przydają się również kobietom przed porodem oraz w czas połogu, gdy ciało zaczyna się goić.

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja marki https://babyono.com/