Powiew świeżości i koloru, czyli godne następstwo Barbie.

Tak, czas na świeżość, czas na kolor, czas na zmiany, na wolność w wyrażaniu swojej tożsamości, tożsamości młodych dziewczynek, których dusze grają inną pieśń niż dusze ich mam. Oto nowe pokolenie przedstawione nad wyraz wymownie, pokolenie tak inne, tak wyjątkowe, tak silne by zmieniać świat.

Rainbow High bo o nich tu mowa to lalki, które są odpowiedzią na zmiany dookoła nas. Odpowiedzią jakże trafną, a zrozumie w mig tą zmianę każdy, kto choć raz zetknął się z tematem dzieci Indygo, Kryształowych czy Tęczowych. Oto więc inspiracja i twórcze jej urzeczywistnienie, oto lalki tak inne, tak pełne blasku i radości, tak potrzebne by przełamać stary schemat wartości, którym żyły wcześniejsze pokolenia.

Niezmiennie od ponad 60 lat marzeniem większości dziewczynek było posiadanie lalki Barbie, tej idealnie ułożonej, z nienaganną figurą i fryzurą, z szafą pełną ubranek i butów na każdą okazję, z wielkim domem, samochodem i oczywiście przystojnym Kenem. A to dopiero początek familijnego obrazka Barbie, który przekładał się na realny świat wielu dziewczynek upatrujących w zabawce kolejnych etapów ich dalszego życia. Wszak marzenia są natchnieniem by je realizować, nieopatrznie zapomniano jedynie dodać, że to cudze, a nie ich własne dziecięce marzenia. Realia są więc takie, że niewinna zabawka z dzieciństwa znacząco wpłynęła na upatrywanie ideału kobiecego piękna i jej roli którą „powinna odgrywać”. Cóż, nie wymaga to nawet komentarza, było, minęło a świat się zmienia. Więc można odetchnąć i dodać NARESZCIE! W końcu po latach prób stworzenia większych i mniejszych dziwactw  stylizowanych na wzór naszej Barbie, które testowały dzisiejsze nastolatki doczekaliśmy się lalek tak pozytywnych, tak zachęcających poprzez zastosowaną kolorystykę do tego by być po prostu sobą! Takie są Rainbow High.

Są jak tęcza, różowa, fioletowa, niebieska, zielona, żółta, pomarańczowa, czerwona. Lalki obok których przejść obojętnie się nie da, wyrażają bowiem dzisiejszą modę, lekki współczesny styl, podkreślając jednocześnie jak pięknie można się różnić nie tracąc swojej indywidualności, która tu uzewnętrzniona została poprzez wyjątkowe ubranka.

Obecnie lalki występują w trzech wersjach oficjalnych, Zimowej, Świat Cheerleaderek oraz Szkoła Mody z pierwszym wśród Rainbow chłopakiem, a także w wersji specjalnej Rockstars. Natomiast młodym miłośniczkom stylizacji z pewnością do gustu przypadnie salon fryzjerski Rainbow High z tęczowymi akcesoriami do farbowania włosów. Lalki doczekały się również nowocześnie urządzonego trzypiętrowego domku, oczywiście ze specjalnie dla nich zaprojektowanym wyposażeniem.


Co je wyróżnia? Pewność siebie i odwaga! Tak, choć początkowo może to wydać się dziwne, wszak to tylko lalki, jednak pierwszego wrażenia jak i uroku odmówić im nie można. Producenci przyłożyli ogromną wagę do staranności wykonania zarówno samych lalek jak i wszelkich akcesoriów, więc cała kolekcja jest tak samo niebanalna jak i imponująca.

Kolekcja z pewnością będzie się rozrastać, i dobrze, niech ta pozytywna energia idzie w świat, a wraz z nią pojawi się z pewnością więcej gadżetów, tak dla lalek, jak i dla dziewczynek które poczują tęczowy klimat. Już dziś dostępne są kosmetyki z serii Rainbow High oraz pierwsze kolekcje odzieży dla dzieci, nam pozostaje więc pójść tropem irlandzkiej legendy i odnaleźć garniec złota na jednym z dwóch końców tęczy. 🙂

 

 

 


ARTYKUŁ REKLAMOWY – kliknięcie w link oraz materiał promocyjny przekierowuje użytkownika na stronę platformy zakupowej