Sukces Pierwszej Bydgoskiej Międzyszkolnej Ligi Szachowej

Pięć niezwykle emocjonujących spotkań, pięć niezwykłych Turniejów, 140 uczestników z 37 szkół, oraz  Mistrzostwa Rodzin, takim wynikiem zakończyła się  Pierwsza Międzyszkolna Bydgoska Liga Szachowa. Moc wzruszeń, duma, radość, rywalizacja i zabawa towarzyszyły uczestnikom Turnieju. Każdy Turniej punktowany oddzielnie, z licznymi nagrodami, medalami i pucharami – to wszystko zapewniła Edukacja przez Szachy przy udziale licznych sponsorów i partnerów akcji do których Bydgoszcz dla Dzieci także się zalicza.

Brawa i podziękowania jednak należą się pomysłodawcy i organizatorowi Turnieju, Panu Arkadiuszowi Matczyńskiemu, bowiem to jego osobiste zaangażowanie, ogromne serce i godziny spędzone na przygotowaniach przyczyniły się do sukcesów każdego Turnieju z osobna jak i całych rozgrywek, co zauważone zostało przez Kujawsko-Pomorski Związek Szachowy, jak i  Polski Związek Szachowy. 

Wyniki całego cyklu spotkań, zarówno indywidualne, jak i drużynowe, mnóstwo zdjęć i filmów ze spotkań znajdziecie na stronie internetowej www.edukacjaprzezszachy.pl 

 

a tak było na ostatnim Turnieju Szachowym

zdjęcia udostępnione przez organizatorów

 


WPIS ARCHIWALNY – czerwiec 2018r.