Wypożyczalnia Kajaków Łochowo

Wypożyczalnia Kajaków „KAJAKI Łochowo”
znajduje się w pobliżu Kanału Górnonoteckiego.
Spokojny nurt bez zwalonych drzew i przeszkód, to idealne warunki na naukę kajakowania. Są to również idealne warunki do przełamywania strachu przed wodą, wyjątkowy i bezpieczny sposób relaksu z rodziną i najbliższymi
oraz idealne miejsce na aktywne rodzinne spędzenie czasu na świeżym powietrzu.
 .
Położenie wypożyczalni sprawia, że jest to wspaniała baza wypadowa. Tutaj oderwiecie się tu od miejskiego zgiełku, poznacie dziką naturę i poczujecie niezwykłą letnią atmosferę.
 .
Urokliwe tereny wokół Kanału to dziewicza natura, dlatego  bardzo często udaje się tu spotkać zwierzęta zamieszkujące okoliczne lasy (sarny, jelenie, ptaki drapieżne, dzięcioły, sójki, wiewiórki a czasami nawet parę zimorodków – polskich koliberków połyskujących nad lustrem wody).
 .
Wypożyczalnia kajaków „KAJAKI Łochowo” posiada nowy, bardzo stabilny sprzęt nabyty z myślą o osobach niedoświadczonych, które wcześniej nie pływały kajakami lub miały bardzo ograniczony kontakt z wodą.
Bezpieczeństwo to niezwykle ważny element zwłaszcza gdy na kajak zabieramy dzieci, stąd Kanał Górnonotecki jest idealnym wyborem do pierwszych wodnych wypraw, bowiem osiąga na środku od 1,5 do 2,0 m głębokości.
.
WYPOŻYCZALNIA CZYNNA codziennie od godz. 7.00 do 20.00
ul. Jesionowa 21, 86-065 Łochowo
tel. 606 221 105