Zachwyć się razem z nami BODZIAKAMI

Body niemowlęce – co to takiego?

Otóż to coś na podobieństwo koszulki, tylko kończy się zapięciem między nóżkami Maluszka. Dzięki temu podczas zabawy z dzieckiem, czy też noszenia go ubranko nie podnosi się i nie odsłania plecków dziecka. Najlepiej, jeśli ta część garderoby dziecka uszyta jest z bawełny, bowiem ten delikatny i przyjemny materiał nie krępuje ruchów dziecka pozwalając skórze oddychać podczas codziennych zabaw czy też odpoczynku Maleństwa. 

W sklepach można znaleźć nieograniczoną gamę kolorów, motywów bodziaków niemowlęcych. Ostatnimi czasy bardzo popularne stają się ubranka z zabawnymi napisami i rysunkami. To bardzo świetny i praktyczny pomysł na prezent, który rozśmieszy rodziców, znajomych czy najbliższą rodzinę. Maluszek oczywiście nie będzie potrafił przeczytać jeszcze co ma napisane na bluzeczce, ale z pewnością zareaguje i odpowie uśmiechem na roześmiane buzie rodziców.

Bodziaki można spersonalizować tak, aby były dopasowane do okazji oraz do temperamentu dziecka. Można napisem lub grafiką przedstawić np. podstawowy problem z jakim obecnie maluch lub rodzic się boryka, czy też przekazać konkretną treść skierowaną do kogoś ważnego dla dziecka.

 

Bardzo ciekawą koncepcją jest możliwość zakupu ZESTAWU dla Mamy, Taty i dziecka. Bardzo często takie kompleciki rodzice wykorzystują przy sesjach rodzinnych, bądź np. na 1 urodzinach dziecka. Dzięki tego typu stylizacji, powstaje piękna pamiątka z życia dziecka i rodziców. Istnieje nieograniczona ilość pomysłów, aby stworzyć własny, wyjątkowy i niepowtarzalny BODZIAK dla swojej pociechy. Każdy może stworzyć go samodzielnie wykorzystując do tego swoją pomysłowość, lub skorzystać z gotowego wzoru dostępnego u producenta. Małe słodziaki ubiera w wyjątkowe bodziaki Pana Bodziak. Zachwyć się razem z nami tymi Bodziakami.