FAMILY PARK

 

 

FAMILY PARK to jedno z największych centrów zabaw w Bydgoszczy i regionie.
Oferta Family Parku skierowana jest do dzieci zainteresowanych zabawą, jak i mających ochotę wyprawić swoje urodzinki w wymarzonej bajkowej scenerii. Znajduje się tu zarówno strefa dla Maluszków stawiających swoje pierwsze kroki, jak i mnóstwo atrakcji dla nieco starszych pociech.

Rodzice i opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w wielu zabawach z dziećmi lub odetchnąć przy filiżance smacznej kawy.

 

ATRAKCJE

Na dzieci odwiedzające Family Park czeka kilkupoziomowy figloraj – dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli, wałków oraz ogromna zjeżdżalnia. Każde dziecko lubi skakać. Nasza Jump Arena to wielka frajda ze skakania na trampolinach, której trzeba spróbować. Ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe, kolejka wąskotorowa oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą dzieciom zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych.

Posiadamy również kręgielnię – idealną na rodzinne zawody bądź rozgrywkę między znajomymi. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorów będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas.

 

STREFA RODZICA
Zmęczony wspólną zabawą z dzieckiem? Odpocznij w strefie S-pokoju. To miejsce w którym  możesz odpocząć, napić się kawy i spróbować specjałów naszego bufetu. Skorzystaj z bezpłatnego internetu, poczytaj prasę i nabierz sił na dalszą zabawę z dzieckiem.

 

BUFET
Nasz bufet w swojej ofercie ma wszystko, co może zadowolić podniebienia rodziców i dzieci. Słodkie przekąski, własne wypieki, dania obiadowe, a także zastrzyk energii, w postaci gorącej kawy. Dbamy o Ciebie i Twoje dziecko.

 

URODZINY, PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE
Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park to także świetne miejsce na zorganizowanie urodzin dla Twojego dziecka. Nieważne, czy planujesz spotkanie rodzinne z atrakcjami dla najmłodszych, czy też Kinder Party z rówieśnikami. U nas każdy znajdzie coś dla siebie, a nasi kreatywni i doświadczeni animatorzy dołożą wszelkich starań, aby urodziny były wymarzone i pełne atrakcji. Organizujemy także wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe z okazji roczku, jubileuszu, komunii świętej oraz spotkania integracyjne dla pracowników. Zapraszamy do kontaktu!

 

 

Poniedziałek NIECZYNNE

Wtorek – Piątek od 13:00 do 20:00

Sobota – Niedziela od 9:00 do 20:00

UWAGA! Czynne także w niedzielę z zakazem handlu

 

e-mail: [email protected] 

www.familypark.pl

tel. . 500-474-107 lub 52 321 69 55

Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (obok IKEA)

 

ZAPRASZAMY!!!