FAMILY PARK

Family Park jest jednym z największych Centrów Zabaw w Bydgoszczy oraz w całym regionie Kujawsko-Pomorskim! Oferta Family Parku skierowana jest do dzieci zainteresowanych zabawą, jak i mających ochotę wyprawić swoje urodzinki w wymarzonej bajkowej scenerii. Znajduje się tu zarówno strefa dla Maluszków stawiających swoje pierwsze kroki, jak i mnóstwo atrakcji dla nieco starszych pociech.

Rodzice i opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w wielu zabawach z dziećmi lub odetchnąć przy filiżance smacznej kawy.

 

 

Zróżnicowana oferta atrakcji – w centrum zabaw Family Park każde dziecko znajdzie wyjątkową atrakcję dla siebie. Od strefy Maluszków, gdzie najmłodsi goście stawiają pierwsze kroki w odkrywaniu świata, po rozbudowany wielopoziomowy figloraj  składający się z kładek, przeszkód, zjazdów i tuneli, które spełnią oczekiwania starszych dzieci. Na wielbicieli skakania czeka ekscytująca Jump Arena – to raj dla fanów trampolin. Miłośników dmuchańców z pewnością zachwyci wielka dmuchana zjeżdżalnia. Ponadto wyjątkowe atrakcje takie jak ścianka wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe czy kolejka wąskotorowa pozwalają dzieciom zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych zapewniając rozwój poprzez ruch i zabawę.

 

Kręgielnia – Rodzinne rozgrywki – dla wszystkich ceniących wspólną zdrową rywalizację, Family Park oferuje świetną kręgielnię. To idealna przestrzeń na spędzenie czasu w gronie bliskich na emocjonujących i przyjacielskich zawodach.

 

Bezpieczna Strefa dla Maluszków – tutaj dzieci mogą swobodnie cieszyć się zabawą w bezpiecznym otoczeniu. Pod okiem troskliwych rodziców czuwających nad każdym krokiem, oraz doglądających doświadczonych animatorów najmłodsi mogą beztrosko odkrywać świat zabawy w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.

 

Czas na odpoczynek dla rodziców – w Family Parku znajduje się specjalna strefa S-pokoju. Tu rodzice mogą zrelaksować się, napić smakowitej kawy, korzystać z bezpłatnego dostępu do internetu, czy przeczytać prasę, odpoczywając w spokojnej atmosferze.

 

Bufet – smaki dla wszystkich – Zabawa potrafi być naprawdę wyczerpująca, dlatego bufet to idealne miejsce na uzupełnienie energii. Znajdziecie tu przekąski, desery, dania obiadowe i napoje, które doskonale zaspokoją każdy apetyt i zapewni Ci siłę do dalszej, radosnej zabawy.

 

Wyjątkowe Urodziny i Imprezy Okolicznościowe –  masz w planach urodziny Twojego dziecka, jubileusz, komunię czy spotkanie firmowe? Family Park to przestrzeń, w której każda okoliczność staje się wyjątkową chwilą.Doświadczeni animatorzy zagwarantują, że urodziny będą spełnieniem marzeń, a imprezy firmowe – pełne atrakcji.

 

 

W Family Parku każdy dzień to pełne radości i wyjątkowe chwile dla dzieci i rodziców. To więcej niż tylko miejsce zabawy – Family Park to bezpieczna przestrzeń dla dzieci, w której kształtują się radosne wspomnieni. Odwiedźcie Family Park i odkryjcie czekające tam na Was niesamowite przygody.

 

Poniedziałek NIECZYNNE

Wtorek – Piątek od 13:00 do 20:00

Sobota – Niedziela od 9:00 do 20:00

www.familypark.pl

tel. . 500-474-107

Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (obok IKEA)

 

 


WPIS INFORMACYJNY NIE STANOWI REKLAMY

INICJATYWA SPOŁECZNA – PROMOCJA LOKALNEJ MARKI

Publikacja: kwiecień 2019, Aktualizacja: sierpień 2023

 

Sprawdź także:

Figlowisko
Bajkowy Labirynt w Zielonych Arkadach
Centrum Edukacyjne ROBOproject
Pikobelo
PARK17 centrum zabaw i trampolin