Naturalnie, skutecznie i z szacunkiem dla środowiska – produkty dla kobiet w ciąży Mustela

Dziewięć miesięcy, w trakcie których spodziewamy się dziecka to wielkie przedsięwzięcie dla ciała kobiety. W tym właśnie okresie skóra przyszłej mamy jest poddawana wielu przeobrażeniom. Dodatkowe kilogramy, zmiany w gospodarce hormonalnej oraz sama postawa emocjonalna to czynniki, które przekonują, aby w tym czasie szczególnie zadbać o profesjonalną pielęgnację. Nie należy wiązać ciąży oraz wczesnego macierzyństwa wyłącznie z rozstępami, czy cellulitem, ponieważ tego typu zmianom skórnym można dzisiaj łatwo zapobiegać. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że aktualnie nasze ciało pełni szereg ważnych zadań, a to co się z nim dzieje, będzie stanowiło wyzwanie, ale jednocześnie powinno zostać zapamiętane jako jedno z najpiękniejszych momentów w naszym życiu.

 

 

Na polskim rynku kosmetycznym dostępny jest szeroki asortyment do pielęgnacji, a wśród nich produkty Mustela dla kobiet w ciąży. Każda z nas pragnie uzyskania dla swojego ciała jak najlepszej opieki, ale nadmiar ofert nie pomaga nam przy wyborze. Dlatego Mustela wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientek i tłumaczy, co może być istotne przy dobieraniu wymarzonego i skutecznego specyfiku. Warto jest szukać kremu, bądź olejku wielozadaniowego, który charakteryzuje się działaniem ujędrniającym, nawilżającym, regenerującym oraz chroniącym naskórek. Codzienne zabiegi mają stanowić przyjemność i nie wymuszać wykonywania wielu skomplikowanych czynności. Naszą uwagę, w dostępnej ofercie sklepu Mustela, skupiliśmy wokół ośmiu kosmetyków do stosowania w okresie ciąży. Wynika to z faktu, iż starannie wyselekcjonowaliśmy potrzebne dermokosmetyki. Skupiliśmy się na efektywnym wspomaganiu wszelkich przemian organizmu i niwelowaniu efektów niepożądanych wynikających z brzemienności, takich jak występowaniu rozstępów, niskiego poziomu nawilżenia skóry, czy możliwości pojawienia się cellulitu.

 

Kosmetyk dla kobiet w ciąży musi być naturalny

Zdecyduj się na pielęgnację skóry produktami, które w dużym stopniu pochodzą z natury, ale pamiętaj, że twoja decyzja powinna być przemyślana i oparta na wszelkiej pozyskanej w danym momencie wiedzy. Kieruj się naszymi wskazówkami. Im mniej wyczytasz na składzie kosmetyku tym lepiej. Każdy produkt Mustela opiera się na jakości niezależnego laboratorium farmaceutycznego Expanscience. Ponad 60 lat doświadczenia to gwarancja zaufanej formuły, która zapewnia skuteczność. Stawiamy na doskonalenie kluczowych substancji – wyciągu z awokado, oleju łubinowego, destylatu oleju słonecznikowego, masła Karite, oraz aloesu. To zdecydowanie bardzo racjonalny wybór, który doceni twoja skóra. Dodatkowo Mustela od wielu lat skupia swoje działania na właściwościach schizandry oraz wosku pszczelego. Przez wiele lat potęgujemy efektywność tych składników i sprawiamy, że kobiety w ciąży i mamy na całym świecie są zadowolone oraz w pełni bezpieczne.

 

Kosmetyk dla kobiet w ciąży musi być skuteczny

Odpowiednio dobrany olejek, bądź krem musi być odpowiedzialny za nawilżenie i utrzymanie pięknego wyglądu skóry. Ważna jest tutaj systematyczność, regularne stosowanie doprowadzi do wygenerowania wszystkich pozytywnych aspektów zakupionego produktu. Dzięki nam utrzymasz odpowiednie stężenie wody na poziomie wszystkich warstw skóry, będziesz wspierać naturalne procesy, które zachodzą głęboko w komórkach twego organizmu. Musisz też zadbać o zwiększenie elastyczności i regeneracji skóry – co będzie zbawienne w zapobieganiu powstawania cellulitu i rozstępów. Naturalne olejki, białka, czy tłuszcze wnikają szybciej w głąb tkanek.

Krem, czy balsam Mustela, chroni przed “rozleniwieniem” komórek, w rażącym przeciwieństwie do tanich kosmetyków dostępnych w drogeriach. Wykluczyliśmy wiele substancji, takich jak chlorfenezynę, szkodliwe parabeny, fenoksyetanol, czy kwestionowane medycznie ftalany. Dajemy Ci zapewnienie, że sam proces opracowywania receptur Mustela oraz wielość mikrobiologiczych testów medycznych jest przeprowadzony z najwyższą starannością. Naturalne składniki bazowe, wchodzące w skład gamy produktów Maternité, utrzymują pozytywne efekty zachowania trwałości produktów przez długi czas.

 

Chroń naszą planetę

100% składników znajdujących się ofercie sklepu Mustela jest biodegradowalnych. Co to oznacza? W momencie kiedy zmyjesz je wodą, nie będą miały żadnego wpływu na otaczające nas środowisko, w tym konkretnym przypadku na gospodarkę wodną. Niektóre preparaty zawierają w sobie takie środki, które reagują ze środowiskiem po ich zmyciu – to nie jest dobre dla nas samych! Nasza pielęgnacja nie może wywierać negatywnego wpływu na życie przyszłych pokoleń. W związku z powyższym korzystamy z ekologicznych opakowań, które zachowują wszystkie swoje właściwości komfortu i bezpieczeństwa przechowywania. Dodatkowo Mustela korzysta z odpowiedzialnych łańcuchów dostaw – wszystkie składniki pochodzenia naturalnego pochodzą z upraw, które zarządzane są w sposób etyczny i nie eksploatujący w sposób niekorzystny środowiska. Mustela zwiększa poczucie komfortu w mikro zakresie życia dzieci i ich rodziców. Wybieraj odpowiedzialnie, nie tylko z troski o samą siebie.

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

Promocja marki MUSTELA

źródło zdjęcia: freepik.com

 

REKLAMA