Basen Bryza przy Szkole Podstawowej nr 63 – Szwederowo

Basen Bryza to wyjątkowe miejsce znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy.  Bryza to nie tylko zwykły basen, to przestrzeń, w której dbałość o jakość, dostępność i bezpieczeństwo stoją na pierwszym miejscu. Dzięki pełnemu dostosowaniu do potrzeb osób niepełnosprawnych, basen ten otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników pływania, którzy pragną spędzić czas aktywnie, gwarantując komfortowe i bezpieczne warunki niezależnie od pływackich umiejętności i indywidualnych potrzeb. Właśnie dlatego Bryza jest tak wyjątkowa – umożliwia zarówno osobom czerpiącym radość z pływania, jak i ich opiekunom, pełne relaksu i przyjemności chwile.

 

 

Ten wyjątkowy obiekt pływacki skupia w sobie wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnej pływalni. W centrum uwagi jest 25-metrowy basen sportowy posiadający sześć torów do pływania. To miejsce idealne zarówno dla sportowców, jak i amatorów pływania, bez względu na to, czy jesteś pasjonatem sportu wodnego czy raczej cieszysz się spokojem kąpieli.

Bryza to nie tylko basen, to miejsce spotkań, nauki i wspólnych chwil spędzonych w aktywny sposób. Dla uczniów bydgoskich szkół podstawowych  organizowane są tu zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. To doskonała okazja dla całych klas do odkrywania radości i korzyści płynących z aktywności w wodzie.

Każdy entuzjasta wodnych przyjemności jest tu mile widziany  –  zapraszamy do odwiedzenia basenu  i doświadczenia prawdziwej radości z pływania! Poczuj Bryzę!

 

REKLAMA

 

Basen BRYZA

ul. S. Goszczyńskiego 3

Bydgoszcz

www.plywalniebydgoszcz.pl/bryza/info/

 

 


WPIS INFORMACYJNY

Publikacja:czerwiec2017, Aktualizacja:sierpień2023

fot. maperia.pl

 

REKLAMA

Sprawdź także:

Basen – Kryta Pływalnia w Pałacu Młodzieży...
Szkółka Pływania „BajerSwim”
BASEN Pływalnia „Czwórka” – os. Błonie
Centrum Pływania i Nurkowania MEDUZA, Pływanie niemowląt...
Basen Piąta Fala – Kapuściska
Fitness Sport Nauka Pływania