Co podarować dziecku na Mikołaja?

Mamy jesień w pełni, o czym świadczą kurtki, grube swetry i kubki herbaty wypijanej popołudniami. W wolnej chwili nasze myśli powoli wędrują ku świętom, skłaniając do refleksji nie tylko o wigilijnych potrawach. Zanim ułożysz w głowie świąteczne menu, pomyśl o upominkach na mikołajki. Co podarować dziecku z tej okazji? Poznaj nietypowy pomysł na prezent na mikołaja.

 

Fotoobraz z grafiką – czuły upominek od serca

Nie jest łatwo wpaść na trafiony pomysł na prezent dla dziecka, szczególnie jeśli obdarowanym ma być nastolatek o nieco buntowniczej naturze. W takim przypadku (a także w wielu innych) uniwersalny prezent będzie rozsądnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Zajrzyj na stronę www.uwolnijkolory.pl, gdzie znajdziesz moc inspiracji na oryginalny prezent. Co powiesz na stylowy fotoobraz z grafiką? To świetny element dekoracyjny, który pasuje do każdej aranżacji. Na pewno dobrze wkomponuje się w wystrój dziecięcego pokoiku, a także wyróżni się w młodzieżowym wnętrzu.

Zapoznaj się z autorskimi propozycjami marki – w ofercie znajdziesz zarówno oryginalną grafikę, jak i ciekawe hasła, które niewątpliwie przypadną do gustu dziecku w każdym wieku. Roślinne motywy, rysunkowe mapy największych miast Polski, a także bajkowe postaci w soczystych kolorach – czeka Cię moc inspiracji, a każda z nich będzie nietypowym prezentem dla dziecka na mikołaja.

 

Kubek ze zdjęciem – na przedświąteczne kakao

Co zawsze poprawia nastrój i sprzyja rozmowom na trudne tematy? Kubek gorącego kakao! Dzieciaki uwielbiają ten mleczny napój i chętnie sączą go, siedząc przed telewizorem i zajadając ciastka. Jeśli chcesz zyskać więcej okazji do wspólnego spędzania czasu, podaruj swojemu dziecku kubek ze zdjęciem. To praktyczny i pomysłowy prezent na mikołajki, który doskonale sprawdzi się jako zwiastun nadchodzących świąt.

Myślisz o czymś z trwałą dedykacją? W Uwolnij Kolory zaprojektujesz personalizowany prezent na mikołajki, który powstanie z myślą o wyłącznie jednej osobie. Twoja pociecha poczuje się wyróżniona, a otrzymany kubek błyskawicznie stanie się tym ulubionym 🙂

 

Prezent mikołajkowy dla dziecka – inspiracje

Coraz trudniej nadążyć za młodszym pokoleniem. Już nawet kilkulatki sprawnie operują nazwami ulubionych youtuberów, wprowadzając swoich rodziców w lekkie zakłopotanie. Na szczęście są okazje, które pozwalają złapać wspólny język i spędzić trochę czasu w rodzinnym gronie.

Mikołajki to jeden z tych dni, na który czeka większość dzieci. Radość z otrzymanych upominków pozwala zapomnieć na chwilę o szkolnych troskach i poczuć magię zbliżającej się Gwiazdki. Podaruj swojemu dziecku wyjątkowy prezent ze zdjęciem na mikołajki. Fotografie wywołują wspomnienia – a te zdecydowanie warto utrwalać w każdej formie. Zainspiruj się produktami od Uwolnij Kolory i wybierz idealny upominek dla swojej pociechy.

 

Skąd się wziął mikołajkowy zwyczaj wręczania prezentów?

Mikołajki to nie tylko nazwa uroczej miejscowości na Mazurach, ale i święto obchodzone w Polsce 6 grudnia. Zwyczaj obdarowywania się upominkami wywodzi się od biskupa z Miry, który słynął z dobrego serca i niezwykłej wrażliwości na ludzką krzywdę.

Pochodzący z majętnej rodziny biskup Mikołaj chętnie rozdawał pieniądze i dary ubogim. Dziś mikołajkowe święto jest upamiętnieniem jego dobroczynności, a także miłym gestem, który akcentuje uczucia do kogoś bliskiego.

 

Wyjątkowy prezent na mikołaja dla dziecka

Najważniejszym założeniem tego święta jest szerzenie radości. To właśnie czynił słynny biskup z Miry, który dzięki szlachetnym gestom został pośmiertnie uznany za świętego. Współcześnie mikołajki to przyjemna tradycja, którą kontynuują pokolenia na całym świecie.

Chcesz sprawić wyjątkowy upominek na mikołaja dla dziecka? Podaruj mu coś od serca, co będzie wywoływać pozytywne skojarzenia i uśmiech na twarzy. Możesz zaprojektować personalizowany fotoprodukt lub wręczyć coś równie osobistego – jakiś drobiazg, który pozwoli oderwać się na moment od codziennych obowiązków i spędzić trochę czasu z najbliższymi.

 

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

 

Sprawdź także:

Dziecinnie proste odliczanie dni do Gwiazdki
Idealna choinka naprawdę istnieje!
Idealny prezent dla rodziców i dzieci –...
Każdy dzień jest wyjątkowy – kalendarz adwentowy
Magia Świętego Mikołaja
Kilka ciekawych pomysłów na gwiazdkowy prezent dla...
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner