BASEN „PERŁA” W BYDGOSZCZY – Kompleks rehabilitacyjno-basenowy – Wyżyny

Kryta pływalnia „PERŁA” w Bydgoszczy zachwyca już od wejścia oferując nie tylko orzeźwiający basen sportowy, ale również pełen relaksu basen rekreacyjny z rozbudowanym zapleczem rehabilitacyjnym. To wyjątkowy kompleks, w którym wodna przygoda łączy się z profesjonalną rehabilitacją, tworząc przestrzeń dla każdego, kto pragnie poprawić swoją formę fizyczną lub po prostu w pełni się odprężyć.

Pływalnia „PERŁA”  to miejsce, w którym można ćwiczyć swoją kondycją, doskonalić techniki pływania i osiągać nowe sportowe cele. Jednak to nie koniec atrakcji! Basen rekreacyjny kusi gejzerami i rwącą rzeką, które relaksują i energetyzują. Chwila relaksu w jacuzzi pozwoli oderwać się od codziennych trosk, a 80-metrowa zjeżdżalnia dodaje dreszczyku emocji nie tylko dzieciom, ale także dorosłym.

 

Ale to nie wszystko. Kompleks rehabilitacyjno-basenowy „PERŁA” to miejsce, w którym troska o zdrowie staje się priorytetem. Odnawiające właściwości wody są wykorzystywane w hydroterapii oraz doskonale sprawdzają się w odprężających wodnych masażach w wannach jacuzzi. Dopełnieniem relaksującego pobytu na basenie jest sucha sauna dająca pełne odprężenie. Dostosowanie do potrzeb osób niepełnosprawnych sprawia, że kompleks ten jest otwarty dla wszystkich, tworząc przyjazne i wszechstronne środowisko dla entuzjastów wody, rekreacji i zdrowego stylu życia.  50 miejsc na widowni pozwala kibicować i wspierać innych. „PERŁA” to miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku, potrzeb czy kondycji fizycznej.

 

REKLAMA

 

BASEN PERŁA

ul. Adama Grzymały-Siedleckiego 11

/wejście od ul. Synów Pułków/

Bydgoszcz

www.plywalniebydgoszcz.pl/perla/info/

 

 


WPIS INFORMACYJNY

Publikacja: maj 2017, Aktualizacja: sierpień 2023

FOTO:plywalniebydgoszcz.pl/perla/galeria/

 

 

REKLAMA

Sprawdź także:

Basen – Kryta Pływalnia w Pałacu Młodzieży...
Basen „NEPTUN” przy VIII Liceum Ogólnokształcącym –...
Basen Bryza przy Szkole Podstawowej nr 63...
Basen Piąta Fala – Kapuściska
Basen SARDYNKA – Osowa Góra
Basen przy Centrum Rekreacji Bajka – Fordon
WordPress Cookie Plugin od Real Cookie Banner