Kołyska dla dzieci – Lionelo czy Kinderkraft?

Kołyska to jedno z niezbędnych akcesoriów, które trzeba kupić przed narodzinami pociechy. Jest wąska, dzięki czemu dziecko czuje się w niej bezpieczniej niż w dużym i pustym łóżeczku. Ponadto zajmuje niewiele miejsca i wygląda uroczo, co sprawia, że sypialnia atrakcyjnie się prezentuje. Jednak zastanawiasz się, jaki model wybrać marki Lionelo czy Kinderkraft? Poznaj zalety tych kołysek i podejmij rozsądną decyzję!

Kołyska dla dzieci Lionelo – czym się wyróżnia?

Kołyska dla niemowląt https://danex24.pl/85-kolyski oferowana przez markę Lionelo składa się z prostej gondoli o zaokrąglonych brzegach oraz stelażu z czterema szeroko rozstawionymi nóżkami. Całość jest bardzo stabilna, zatem nie ma ryzyka, że łóżeczko się wywróci i pociecha wypadnie.

 

Kołyska dla niemowlaka Lionelo ma:

  • boki z siateczki, a zatem nawet jeśli maluch się przekręci na bok i przyłoży buzię do materiału, nadal będzie mógł oddychać. To znacznie obniża ryzyko wystąpienia SIDS!
  • oddychającą i przyjemną w dotyku tkaninę, z której są wykonane boki łóżeczka. Zatem ich dotykanie nie podrażni delikatnej skóry maleństwa;
  • budkę, która zapewni dziecku spokojne warunki do snu w ciągu dnia;
  • miękki materac, który zapewnia komfortowe warunki do snu.

Kołyska Lionelo, np. z oferty Danex24, ma wbudowany specjalny mechanizm, dzięki któremu może się delikatnie bujać na boki. Ułatwi to uspokajanie pociechy, jeśli przebudzi się nagle w środku drzemki. Ponadto to małe łóżeczko składa się do kompaktowych rozmiarów, a rozkłada się w systemie klik-klik. Dzięki temu możesz bez problemów zabrać kołyskę w podróż.

.
.
.

Kołyska dla niemowląt Kinderkraft – jakie ma zalety?

Kołyska Kinderkraft jest lekka i kompaktowa. Można ją bez problemów przenosić z miejsca na miejsce. Dzięki temu pociecha może spać tam, gdzie akurat przebywasz. To znacznie ułatwia zajmowanie się maleństwem w dużym domu. Jednak to nie jedyna zaleta tego modelu. 

 

Kołyska dla niemowlaka Kinderkraft ma:

  • dwie pary nóżek połączonych płozami – dzięki nim łóżeczko dla niemowląt może delikatnie bujać się na boki. Nie trzeba zwalniać żadnej blokady, więc kołyska jest od razu gotowa do użytku. Jednak płozy można przełożyć tak, aby łóżeczko się nie bujało;
  • poszycie z przewiewną siateczką nad główką i w nóżkach. Dzięki niej do środka dociera więcej powietrza. Zapobiega to nadmiernemu poceniu się maleństwa;
  • regulowaną budkę z moskitierą, za pomocą której możesz zabezpieczyć dziecko przed insektami.

 

Na budce można zawiesić na rzep 3 zabawki, które zajmą pociechę na jakiś czas. Dzięki temu gdy dziecko się obudzi z drzemki, zyskasz dodatkowe kilkanaście minut spokoju. 

Obie kołyski są do siebie bardzo podobne. Dlatego przed podjęciem decyzji zastanów się, jakie masz potrzeby i podejmij świadomą decyzję!

 

 

 


ARTYKUŁ PARTNERSKI – WSPÓŁPRACA REKLAMOWA

 

Sprawdź także:

Co warto wiedzieć przed wyborem smoczka dla...
Czy oświetlenie pokoju ma wpływ na sen...
Po co nam lactobacillus reuteri?
Jak wybrać dla siebie odpowiedni laktator?
Kiedy można zacząć nosić dziecko w nosidełku?
Wanienka ze stojakiem najlepszym wyborem?